AGG Preliminary Official Training order

Juniors

order country team competition carpet 6. carpet 5. carpet 4.carpet 3.carpet 2.carpet 1.carpet
1 ESP Rytmika Cartagena 17:00 16:54 16:51 16:45   15:45  
2 ESP Club Cordillera 17:03 16:57 16:54   16:48   15:48
3 MAL Magga 17:06 17:00 16:57 16:51   15:51  
4 ESP Club Purpurina 17:09 17:03 17:00   16:54   15:54
5 FRA Alizea 17:12 17:06 17:03 16:57   15:57  
6 HUN Queens 17:15 17:09 17:06   17:00   16:00
7 HUN Aster 17:18 17:12 17:09 17:03   16:03  
8 HUN Team Balance junior 17:21 17:15 17:12   17:06   16:06
9 FIN Elite 17:24 17:18 17:15 17:09   16:09  
10 RUS Oscar 17:27 17:21 17:18   17:12   16:12
11 ESP Sant Cugat 17:30 17:24 17:21 17:15   16:15  
12 UKR Delise Junior 17:33 17:27 17:24   17:18   16:18
13 CZE Mija Team 17:36 17:30 17:27 17:21   16:21  
14 FRO Team Nora 17:39 17:33 17:30   17:24   16:24
15 EST Janika Grisete 17:42 17:36 17:33 17:27   16:27  
16 DEN Octavia 17:45 17:39 17:36   17:30   16:30
17 FRA Imagym 17:48 17:42 17:39 17:33   16:33  
18 FRO Team Eina 17:51 17:45 17:42   17:36   16:36
19 CZE Sokol Opava 17:54 17:48 17:45 17:39   16:39  
20 CAN Kalev Estienne Canadiana 17:57 17:51 17:48   17:42   16:42
21 EST Rytmika Junior 18:00 17:54 17:51 17:45   16:45  
22 ITA Ardor Junior 18:03 17:57 17:54   17:48   16:48
23 FRO Team Vipan 18:06 18:00 17:57 17:51   16:51  
24 BUL National Team 18:09 18:03 18:00   17:54   16:54
25 ESP Ritmika Barcelona 18:12 18:06 18:03 17:57   16:57  
26 DEN Team Navona 18:15 18:09 18:06   18:00   17:00
27 ESP Rytmika Cartagena 18:18 18:12 18:09 18:03   17:03  
28 FIN OVO Junior 18:21 18:15 18:12   18:06   17:06
29 USA Grace 18:24 18:18 18:15 18:09   17:09  
30 RUS Victoria Strela 18:27 18:21 18:18   18:12   17:12
31 DEN Team Bella 18:30 18:24 18:21 18:15   17:15  
32 EST Janika Mireth 18:33 18:27 18:24   18:18   17:18
33 FIN Minetit Junior 18:36 18:30 18:27 18:21   17:21  
34 RUS Victoria 18:39 18:33 18:30   18:24   17:24
35 ITA Gymnastica ProVercelli 18:42 18:36 18:33 18:27   17:27  
36 FRA Snow 18:45 18:39 18:36   18:30   17:30
37 JPN JWCPE 18:48 18:42 18:39 18:33   17:33  
38 CZE Mantila Brno Zonja 18:51 18:45 18:42   18:36   17:36
39 CZE Team Vision 18:54 18:48 18:45 18:39   17:39  
40 HUN Lavender 18:57 18:51 18:48   18:42   17:42
41 JPN Team Shoin 19:00 18:54 18:51 18:45   17:45  
42 HUN Gracia 19:03 18:57 18:54   18:48   17:48
43 DEN Elina Elite 19:06 19:00 18:57 18:51   17:51  
44 BUL National Team 19:09 19:03 19:00   18:54   17:54
45 DEN Team Bohemia 19:12 19:06 19:03 18:57   17:57  
46 FRA Divali 19:15 19:09 19:06   19:00   18:00
47 FIN Team Vantaa 19:18 19:12 19:09 19:03   18:03  
48 FRA Ohana 19:21 19:15 19:12   19:06   18:06
49 CAN Rhythmic Expressions 19:24 19:18 19:15 19:09   18:09  
50 FRO Team Hydra 19:27 19:21 19:18   19:12   18:12
51 ESP Gymnasia Sagunto 19:30 19:24 19:21 19:15   18:15  
52 FRO Team Hulda 19:33 19:27 19:24   19:18   18:18
53 UKR Vivend 19:36 19:30 19:27 19:21   18:21  
54 ITA Team Minerva 19:39 19:33 19:30   19:24   18:24
55 RUS Nebesa 19:42 19:36 19:33 19:27   18:27  
56 FIN Gloria 19:45 19:39 19:36   19:30   18:30
57 UKR Delice 19:48 19:42 19:39 19:33   18:33  
58 ITA Ardor 19:51 19:45 19:42   19:36   18:36
59 EST Janika Tallinn 19:54 19:48 19:45 19:39   18:39  
60 CAN Allure 19:57 19:51 19:48   19:42   18:42
61 FIN OVO Team 20:00 19:54 19:51 19:45   18:45  
62 JPN Team Japan 20:03 19:57 19:54   19:48   18:48
63 AUT Tanzfabrik 20:06 20:00 19:57 19:51   18:51  
64 RUS Madonna 20:09 20:03 20:00   19:54   18:54
65 RUS Expressia 20:12 20:06 20:03 19:57   18:57  
66 ESP Ciutat de Barcelona Alcon 20:15 20:09 20:06   20:00   19:00
67 FIN Minetit 20:18 20:12 20:09 20:03   19:33  
68 ESP INEF Barcelona 20:21 20:15 20:12   20:06   19:06
69 UKR Alcor Avangard 20:24 20:18 20:15 20:09   19:09